Kurzy pro knihovníky

Kurzy pro knihovníky

Objednejte si kurz pro svou knihovnu.

Organizujete semináře pro knihovníky? Cítíte potřebu proškolit více zaměstnanců knihovny v nějakém tématu? Máte projekt, ale potřebujete k tématu najít vhodného lektora? Potřebujete seminář v dohledné době a nechcete čekat, jestli ho někdo zorganizuje a nabídne? Chcete, aby lektor přijel k Vám a ne Vy k němu? Využijte naší nabídky na zprostředkování lektora pro realizaci semináře na zakázku ve Vaší instituci.

Naše semináře pro knihovny

V únoru 2017 jsme připravili sérii vzdělávacích kurzů pro knihovníky. Nabídli jsme Vám témata jako autorský zákon, bezpečnost seniorů na internetu, využití mobilních zařízení, marketing a sociální sítě, podpora doktorandů, tvorba a zpracování dotazníků spokojenosti nebo si chcete rozšířit své znalosti práva? Podobné série bychom rádi nabízeli i v budoucnu, aby byla pro Vás co nejzajímavější, budeme rádi za Vaše návrhy témat.

Objednávka kurzu na zakázku

Na základě zájmu z knihoven jsme pro Vás připravili seznam tematických okruhů, v rámci kterých Vám můžeme zprostředkovat kurz na zakázku. Podle Vašeho konkrétního zájmu bude upřesněno téma, termín a délka trvání (obvykle 3-6 hodin výukového času) s lektorem, který se problematice dlouhodobě věnuje. Účastnící kurzů obdrží certifikát o jejich absolvování.

Kdy: dle Vaší volby a možností lektora
Kde: ve Vaší knihovně
Cena: 5 000 – 7 000 Kč/akce (cena je bez DPH)

Přehled tematických okruhů

  • Právní předpisy se zaměřením autorská práva, plagiátorství a citace,
  • Práce s informacemi: vyhledávání, evaluace, tvorba informací,
  • Informační bezpečnost: technologické zabezpečení, právní limity, bezpečné chování ,
  • Vzdělávací technologie: průřezové aplikace (např. pro testování, sdílení apod.), nástroje a zdroje pro (celoživotní) učení, vzdělávací platformy (např. Moodle), hardware ve výuce (např. mobilní zařízení),
  • Výzkum: dotazníky spokojenosti, analýza potřeb, tvorba a zpracování dotazníků atd.,
  • Informační služby: komunikace se specifickými typy uživatelů (např. s problémovým uživatelem, zdravotně znevýhodněným uživatelem, se zřizovatelem), práce s otevřenými informačními zdroji, marketing atd.,
  • Zážitkové kurzy, teambuilding.

Kontakt

Zuzana Teplíková
obchod a marketing
E-mail: zuzana.teplikova@citace.com
Tel.: +420 778 157 127 (volejte po–pá 9:00–16:00)